BAZA

Gabinet metodyczny   

Nasz gabinet metodyczny jest bogato wyposażony
w literaturę metodyczną, psychologiczną, logopedyczną, czasopisma oświatowe, książki wydane przez ogólnopolskie wydawnictwa.  Zawarta w nich specjalistyczna wiedza wykorzystywana jest systematycznie przez nauczycielki podczas pracy z dziećmi.
 
Biblioteka dziecięca 
 
 
Biblioteczka dziecięca wyposażona jest w książki dla dzieci, bajki, baśnie, opowiadania, albumy oraz płyty i kasety dydaktyczne dla przedszkolaków. W ramach akcji  "Cała Polska czyta dzieciom" rodzice wraz z dziećmi zakupili nowe pozycje, które wzbogaciły zasoby biblioteki.
 
Sala gimnastyczna
                
Wspaniałe zabawy ruchowe, w bogato wyposażonej sali gimnastycznej. Dzięki wspólnym zabawom, dzieci usprawniają motorykę, integrują się i przeżywają wspólną radość. Dzięki zespołowym zabawom przedszkolaki ćwiczą pozytywne cechy charakteru.
 
Gabinet logopedyczny 
  
Gabinet logopedyczny wyposażony jest w  duże lustro, które pełni bardzo ważna rolę podczas ćwiczeń logopedycznych. Logopeda wraz z dziećmi kontroluje w lustrznym odbiciu prawidłowe ułożenie ust i języka przy wymawianiu poszczególnych fonemów. Gabinet wyposażony jest również w pomoce dydaktyczne i literaturę logopedyczną.
 
W gabinecie odbywają się również dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Na dużej tablicy umieszczone są kolorowe plansze z ilustracjami do nauki słów, zdań, wierszy i piosenek w języku angielskim.
 
Kino Małego Przedszkolaka
 
 
  
Sala audiowizualna wyposażona jest w telewizor, video, płyty DVD. Tu dzieci oglądają bajki oraz programy edukacyjne dostosowane do wieku rozwojowego przedszkolaków. Programy edukacyjne pogłębiają wiedzę dzieci, odpowiadają na zadawane przez nich pytania na temat otaczającej ich rzeczywistości. W sali prowadzone są również zabawy relaksacyjne i zabawy stymulujące wszechstronny rozwój dzieci.