Aktualności

UWAGA!!!

data dodania: 2020/08/27
Aktywacja konta w systemie iPrzedszkole dokonywana jest przez Rodziców/ Opiekunów prawnych. Podczas aktywacji konta na podany wcześniej email zostaje wysłany indywidualny login oraz link do wygenerowania hasła do konta.
INSTRUKCJA: 
LOGOWANIE DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO IPRZEDSZKOLE
1. Wejdz na stronę http://aplikacje.edukacja.gorzow.pl i kliknij odsyłacz Przywracanie dostępu do konta.
2. W oknie Przywracanie dostępu jako użytkownika wprowadz swój "PESEL LUB ADRES E-MAIL". Nastepnie zaznacz opcję "NIE JESTEM ROBOTEM" i kliknij przycisk "WYŚLIJ WIADOMOŚĆ"> (Jeśli po kliknięciu opcji nie jestem robotem rozwinie się okienko weryfikacji, wykonaj polecenie czynność i kliknij przycisk "ZWERYFIKUJ".
3. Na podany adres e-mail zostanie wysłany mail z dalszą instrukcją.
4. Zaloguj się do swojej poczty elektronicznej, odbierz wiadomość i przeczytaj ją. (Wiadomosć może trafić do skrzynki odbiorczej lub w szczególnych przypadkach do skrzynki wiadomości śmieci (SPAM), stąd należy sprawdzić obydwie.)
5. W otrzymanej wiadomości "LOGIN WYGENEROWANY PRZEZ SYSTEM -NALEŻY GO ZAPAMIĘTAĆ".
6. Kliknij znajdujacy się w wiadomości link aktywacyjny- zostaniesz przekierowany na strone, na której należy wperowadzić " SWOJE HASŁO".
7. W oknie przywracanie hasła użytkownika w polach Nowe hasło oraz Powtórz nowe hasło wprowadź swoje hasło. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
8. Nowe hasło musi spełnić warunki bezpieczeństwa:
- długość hasła musi zawierać minimum znaków w tym wielkie i małe litery, cyfry, znaki niealfanumeryczne.
9. Jeśli po kliknięciu opcji "NIE JESTEM ROBOTEM" rozwinie się okienko weryfikacji, wykonaj polecenie czynności i kliknij przycisk "ZWERYFIKUJ". O prawidłowej autoryzacji użytkownikaświadczy komunikat: HASŁO UŻYTKOWNIKA...ZOSTAŁO ZMIENIONE.

Adresy innych stron zawarte w tekście: